Ремонт пральних машин Zanussi у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 720 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 320 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Zanussi (Івано-Франківськ)

Якщо у вас На Дому є пральна машина, то ви розумієте, наскільки це пристрій важливо для повсякденного життя людини. Буквально 30 років тому всі ми прали одяг вручну або за допомогою найпростіших машинок типу "Малютка". Машини "автомат" повністю перевернули уявлення про прання і практично повністю звільнили людину від цієї неприємної процедури. Сучасні пристрої можуть не тільки випрати білизну, а й повністю його висушити.

Наприклад, компанія Zanussi виробляє прально-сушильні машини, які можуть оснащуватися конденсатором або ж тепловим насосом. У будь-якому випадку поломка пральної машини - це величезна проблема, зіткнутися з якою не хоче жодна нормальна людина. Але техніка - це всього лише техніка, вона завжди може вийти з ладу. Як показує практика, поломки відбуваються в самий невідповідний момент.

Типові поломки машин Zanussi

Протікання, сторонні шуми під час роботи, неякісне прання білизни, непрацююча система зливу - все це очевидні сигнали про те, що пора звернутися за допомогою до фахівця. Можна відвезти агрегат в звичайну майстерню, а можна заощадити час і гроші, замовивши ремонт пральної машини Zanussi на дому. Саме таку вигідну і зручну альтернативу пропонує наш сервісний центр жителям Івано-Франківська та найближчого передмістя.

Ніколи ще кваліфікована допомога не була такою оперативною. Вам достатньо оформити заявку в режимі онлайн на сайті або зателефонувати з нашим менеджером, щоб викликати майстра СЦ «НА ДОМУ» в той же день: фахівець проведе діагностику і зможе відремонтувати пральну машину Zanussi максимально швидко. На виконання всіх робіт йде від 15 хвилин до 24 годин. Навіть якщо мова йде про заміну ключових деталей конструкції, ви отримаєте повністю справний агрегат вже через добу.

Гарантія на роботу

Завдяки сучасному обладнанню і широкому асортименту фірмових запчастин, наші майстри можуть вирішити будь-яку технічну проблему прямо на місці і в найкоротші терміни. Це не всі переваги співпраці з нашим сервісним центром в Івано-Франківську: ми пропонуємо гарантію на ремонт пральних машинок "Зануссі" і всі послуги з їх обслуговування. Терміни будуть вказані в документах, які вам видасть майстер (від 3 до 12 місяців). Конкретна цифра залежить від типу поломки, моделі пральної машини Zanussi, а також поточного віку і технічного стану пристрою.

Ремонт пральних машин ZanussiРемонт пральних машин Івано-ФранківськРемонт пральних машин ЗануссіРемонт пральних машин Zanussi