Ремонт пральних машин Siemens у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Siemens (Івано-Франківськ)

До найбільш частих поломок пральних машин можна віднести несправності зливної системи або вихід з ладу нагрівального елементу. Справа в тому, що обидва цих вузла страждають через низьку якість води, яка надходить з водопровідної системи Івано-Франківська. Також досить часто можуть виходити з ладу різні датчики або сам модуль управління, зазвичай це відбувається через перепади напруги або пошкодження електричної проводки.

Німецька побутова техніка

Компанія Siemens вже багато десятиліть випускає різну побутову техніку, в тому числі пральні машини з фронтальним і вертикальним завантаженням. Репутація цього відомого європейського виробника побутової техніки не викликає у споживачів сумнівів, але форс-мажорні ситуації іноді трапляються.

Ремонт пральної машини "Сіменс" може знадобитися через зношування підшипників, після різкого стрибка напруги в мережі або в наслідок грубих порушень правил експлуатації. Причин безліч, але саме характер поломки визначає вартість роботи майстра і терміни, за які той зможе відремонтувати агрегат. Ми рекомендуємо жителям Івано-Франківська та передмістя звернути увагу на послуги нашого сервісного центру "НА ДОМУ".

Виїзд на будинок

У нас завжди знайдеться вигідне індивідуальну пропозицію для наших клієнтів. Майстерня «НА ДОМУ» - це прийнятні ціни, оперативність і якісне обслуговування пральних машин Siemens на дому. Ви можете скористатися послугами професійної майстерні, але при цьому транспортувати важкий і громіздкий агрегат нікуди не доведеться. Будь-які проблеми технічного характеру можна вирішити на місці, якщо застосовувати сучасне оснащення, використовувати тільки оригінальні і нові запчастини, а головне - залучати фахівців з високим рівнем кваліфікації. Саме такі фахівці працюють в нашій організації. Ми намагаємося брати в свій штат всіх кваліфікованих працівників Івано-Франківська та найближчих міст.

Для виклику фахівця додому вам необхідно зателефонувати або залишити заявку на зворотний дзвінок. Виїзд здійснюється після безкоштовної телефонної консультації. Ви можете замовити терміновий ремонт або вибрати зручну дату. Майстру знадобиться від 15 хвилин до 24 годин, щоб відновити працездатність агрегату. По завершенню обслуговування ви отримаєте гарантійний документ (термін від 3 місяців до року).

Ремонт пральних машинРемонт пральних машин SiemensРемонт пральних машин Siemens у Івано-ФранківськуРемонт пральних машин