Ремонт пральних машин Gorenje у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Gorenje (Івано-Франківськ)

Наша майстерня працює в Івано-Франківську вже більше 12 років. За цей час ми отримали величезний досвід по відновленню пральних машин різних брендів. Наші фахівці можуть полагодити як фронтальні, так і вертикальні пристрої. Серед європейських компаній можна виділити компанію Gorenje, яка досить часто зустрічається у наших клієнтів. Але справа не в низькій якості продукції, навпаки, пральні машини "Горєньє" відрізняються високим рівнем виконання і довговічністю. Просто ця марка дуже популярна в Івано-Франківську і жителі міста дуже часто їх купують.

Словенські пральні машини

Через кілька років інтенсивної експлуатації будь-яка побутова техніка починає працювати гірше або зовсім перестає. І коли потрібно ремонт пральних машин Gorenje на дому, багато власників обладнання цього бренду, які проживають в Івано-Франківську, звертаються за допомогою в наш сервісний центр. Це обумовлено тим, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знають всі конструктивні особливості пральних машинок "Горєньє", а тому ремонтні роботи навіть підвищеної складності займають максимум 24 години. По закінченню робіт всім клієнтам видається гарантійний документ терміном дії до 12 місяців.

Коли техніка Gorenje потребує ремонту

В нашу майстерню «НА ДОМУ» з проханням полагодити пральну машинку Gorenje власники цієї побутової техніки звертаються при появі таких неполадок:

  • обладнання перестає нагрівати воду для прання, через що якість останньої серйозно погіршується;
  • машина не заливає воду в барабан;
  • не відбувається набір або злив води з бака;
  • деякі функції пристрою неможливо активувати;
  • витік води;
  • агрегат сильно вібрує і стукає.

Перед тим, як зробити ремонт пральних машин "Горєньє", наші майстри обов'язково роблять діагностику для виявлення точних причин неполадок, а вже після приступають до їх усунення. Майстер завжди повідомляє клієнту точну причину поломки і вартість ремонту. Якщо клієнт відмовляється від послуг сервісного центру "НА ДОМУ" - то оплачує вартість виїзної діагностики. Якщо ж ремонт робиться, то виїзна діагностика не оплачується, клієнт платить тільки за послуги з ремонту та запасні частини. Після виконання ремонтних робіт майстер видає замовнику всі необхідні документи і гарантію. Звертаючись в нашу майстерню ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт і преміальному рівні сервісного обслуговування.

 

Відремонтувати пральну машину у Івано-ФранківськРемонт пральних машин GorenjeРемонт пральних машинВідремонтувати пральну машину