Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Ви знаходитесь на офіційному сайті сервісного центру "НА ДОМУ". Наша організація розміщується в Івано-Франківську і забезпечує жителів міста і найближчих населених пунктів доступом до якісних послуг з ремонту побутової техніки. Головна відмінність нашої майстерні - це дуже низькі ціни, які поєднуються з високою якістю обслуговування і офіційною гарантією. Низька ціна досягається за рахунок оптових закупівель запасних частин, мінімальних вкладень в рекламу, а також в мобільності майстрів, які їздять на заявки на автомобілях. Всі ці переваги значно виділяють нашу компанію серед інших сервісів міста.

Сьогодні вже непросто уявити, що мити посуд і прати білизну можна вручну, підлогу підмітати - віником, а готувати - в дров'яної печі, тому поломка домашніх електроприладів порушує звичний ритм життя. Якщо ваші електричні помічники вийшли з ладу, зверніться в компанію по ремонту побутової техніки «НА ДОМУ», і протягом доби проблема буде вирішена. Наш сервісний центр надає послуги по ремонту побутової техніки на дому у замовників у всіх районах Івано-Франківська, включаючи передмістя. Доступні ціни, широкий спектр ремонтних послуг і гарантія на надані послуги на строк від 3 місяців до року забезпечили нашим майстрам бездоганну репутацію.

Яку техніку ми можемо відремонтувати?

Наші фахівці мають профільну освіту і займаються тільки ремонтом певного виду техніки. Багато приватні майстри і невеликі сервіси грішать тим, що один і той же чоловік займається і ремонтом пральних машин і лагодженням мікрохвильовок. У нашій організації за кожен вид техніки відповідає конкретний фахівець, при цьому майстрів по ремонту пральних машин у нас кілька, точно так же, як і по холодильниках. Справа в тому, що ці 2 види техніки є найбільш поширеними і користувачі найчастіше телефонують з проханнями полагодити пральну машину або холодильне обладнання.

Подаючи заявку на ремонт побутової техніки в сервісний центр "НА ДОМУ", не забудьте повідомити марку і модель електроприладу. Це дозволить підібрати відповідні комплектуючі, так як кожна компанія використовує свої запчастини. Установка "універсальних" запасних частин може призвести до непередбачених наслідків. Майстри нашого центру використовують в роботі тільки якісні деталі і надійні компоненти. Якщо ви хочете викликати майстра для ремонту техніки, то вам буде потрібно зробити всього один дзвінок по телефону.

 
З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Наша адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93