Ремонт варильних панелей у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Ремонт варильних панелей

В наші дні панель стала популярним кухонним приладом. Сучасні моделі відрізняються багатофункціональністю, привабливим дизайном і компактними розмірами. Інтуїтивно-зрозуміле управління і додаткові опції роблять їх експлуатацію зручною і безпечною. Коли поверхня з якихось причин виходить з ладу, це завжди неприємно. Спеціалісти сервісного центру «НА ДОМУ» допоможуть відремонтувати будь-яку кухонну техніку.

Види варильних панелей

За способом нагріву виділяють газові, електричні та індукційні поверхні, також поширені комбіновані моделі. Залежно від особливостей установки прийнято розрізняти варильні панелі з залежним і незалежним підключенням. Як матеріал робочого можуть використовуватися нержавіюча або емальований сталь, а також загартоване скло і склокераміка. Поверхні від різних виробників відрізняються розмірами, кількістю конфорок, типом управління (сенсори або механічні перемикачі) та дизайном.

Досвідчені майстри

Причини поломки вручений панелі можуть бути різними, від порушення правил експлуатації до природного зносу матеріалів. Через різких перепадів напруги в мережі часто виходять з ладу чутливі електронні компоненти. Співробітники майстерні «НА ДОМУ» мають технічну освіту і великий досвід (не менше 12 років) в сфері ремонту побутової техніки і електроніки. Досвідчені майстри впораються з поломкою вручений поверхні (електричної, індукційної) будь-якої складності. На всі види робіт надається письмова гарантія терміном від 3 до 12 місяців.

Вирішимо проблему в день звернення

Ми використовуємо унікальну програму для розподілу заявок серед майстрів. На замовлення відправляється найближчий вільний фахівець, що значно скорочує час очікування. Завдяки наявності запчастин та інструментів в багажнику автомобіля в 90% випадків проблему з технікою вдається вирішити вже в день звернення. Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами, і ваша панель буде працювати вже сьогодні!

СЦ «НА ДОМУ» обслуговує всі мікрорайони Івано-Франківська та прилеглі передмістя: Вовчинець, Клузів, Ямниця, Угринів, Загвіздя, Підлісся, Драгомирчани, Чукалівка, Черніїв, Хриплин, Підлужжя, Підпечери, Павлівка, Колодіївка. Можливий виїзд в інші населені пункти області за попередньою домовленістю.

Ремонт варильної поверхні у Івано-ФранківськуРемонт варильної панелі у Івано-ФранківськуЯкісний ремонт варильних панелей