Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Особливості гарантійного обслуговування

Якщо у вас зламалася вертикальна або фронтальна пральна машина, холодильник або морозильна камера, вбудована панель або духову шафу, мікрохвильова піч або комбінована кухонна плита, ви можете замовити виїзд майстра додому в нашому сервісному центрі. Після проведення ремонту фахівець СЦ "НА ДОМУ" розповість, як уникнути поломок в майбутньому і видасть гарантію на проведену роботу.

Термін гарантії складає від 3 до 12 місяців, в залежності від типу техніки, постачальника запасних частин, марки і моделі пристрою, особливостей поломки і загального стану апарату. Точний термін гарантії визначає тільки майстер перед здійсненням ремонту. Якщо замовник не згоден з вартістю ремонту або умовами гарантійного обслуговування, то він може відмовитися від виконання робіт. При цьому замовником оплачується вартість виїзної діагностики.

Гарантійне обслуговування поширюється лише на ті вузли і агрегати, в які втручався майстер. Гарантію на самі запасні частини надає їх виробник. Гарантійне обслуговування проводиться тільки в разі, якщо клієнт не вивозив техніку з Івано-Франківська. В іншому випадку клієнт може зв'язатися з менеджером для обговорення ситуації.

 

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «На Дому».

0.0436 s
4