Ремонт духових шаф у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Ремонт духових шаф

Сучасні духові шафи - багатофункціональні інструменти для приготування їжі. Крім створення кулінарних шедеврів, досвідчені господині використовують духовки для підігріву і розморожування продуктів, прискорення підняття тесту, стерилізації посуду, сушки грибів і фруктів. На жаль, навіть техніка преміум-класу не вічна, і рано чи пізно вам доведеться зіткнутися з поломкою духовки. Вирішити проблему вам допоможуть майстри з сервісного центру «НА ДОМУ».

Види духовок

Залежно від способу нагрівання виділяють газові та електричні духові шафи. Готувати на газу зазвичай виходить дешевше, однак електродуховки вважаються більш багатофункціональними і безпечними. За типом підключення пристрою бувають залежними (мають загальне управління з поверхнею) і незалежними (встановлюються і працюють автономно). Шафи також можуть відрізнятися розмірами і дизайном (класичний, сучасний), набором доступних опцій і видом управління (механічне, сенсорне, комбіноване).

Що ми ремонтуємо?

Великий досвід роботи і сучасне діагностичне обладнання дозволяє нашим співробітникам справлятися з поломками будь-якої складності. Ми зможемо відремонтувати духовку всіх популярних в Україні виробників. Ось далеко не повний список брендів, продукцію яких ми ремонтуємо: Indesit, Hotpoint-Ariston, Electrolux, Zanussi, AEG, Candy, Bosch, Siemens, Neff, Gorenje, ASKO, Miele, Whirlpool, BEKO, Hansa, Kuppersberg, Korting, Maunfeld.

Як викликати майстра?

Найпростіше це зробити, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. При спілкуванні з черговим майстром потрібно назвати виробника духовки і детально описати проблему. Ці дані допоможуть фахівцеві краще підготуватися і взяти всі необхідні деталі і інструменти. Час візиту обговорюється заздалегідь, ми працюємо з 8:00 до 21:00 (без вихідних). На виконану роботу видається письмова гарантія.

Виїзд на будинок

Співробітники нашої майстерні здійснюють ремонт духових шаф та іншої побутової техніки у клієнта На Дому. Обслуговуються всі райони Івано-Франківська: Старе місто, Центр, Рін, Микитинці, Городок, Опришівці, Угорники, Майзлі, Бам, Брати, Будівельників, Позитрон, Кишлак, Калинова слобода, Гірка, Софіївка, Каскад, Крихівці, Пасічна, Кант, Княгинин . Можливий виїзд в передмістя та інші населені пункти, розташовані в області.

Ремонт побутової техніки в Івано-ФранківськуУсунення поломок техніки на домуРемонт техніки у ЖитомиріРемонт духових шаф в Івано-Франківську