Ремонт посудомийних машин у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

Ремонт посудомийних машин в Івано-Франківську

Сучасна побутова техніка є надійним і високотехнологічне обладнання, яке, тим не менш, з часом все одно може вийти з ладу. Якщо ви шукаєте фахівців, які зможуть виконати ремонт посудомийних машин в Івано-Франківську, звертайтеся в наш сервісний центр - тут працюють кваліфіковані майстри, які можуть усунути поломку будь-якої складності. Кожен майстер "НА ДОМУ" має досвід роботи не менше 8 років, а середній показник по компанії становить 12 років. Якщо на майстра надходять скарги, то він залишає нашу компанію. Особливістю нашої майстерні є повне орієнтування на клієнта. Замовник завжди має рацію і ми зробимо все, щоб догодити йому і починають посудомийну машину максимально швидко і якісно.

Ціни на ремонт посудомийних машин залежать від складності поломки, але при цьому є доступними для всіх клієнтів. Ми постійно проводимо заходи, які знижують ціну для кінцевого покупця. Наприклад, ми закуповуємо оптові партії запасних частин і оптимізуємо пересування працівників по місту за допомогою використання якісних програм. Також ми мінімізуємо кількість звернень по гарантії за рахунок майстерності наших фахівців і великого досвіду роботи навіть з рідкісними моделями посудомийок.

Несправності посудомийних машин

Для того, щоб запобігти поломку посудомийної машини, необхідно дотримуватися всіх правил експлуатації і регулярно проводити профілактичне обслуговування, але якщо техніці все ж потрібен ремонт, варто відразу звернутися за допомогою до фахівців. Серед найбільш часто зустрічаються несправностей посудомийних машин варто виділити:

  • пристрій перестало мити посуд;
  • якість мийки помітно погіршився;
  • одна з кошиків постійно не чистий;
  • вода не нагрівається або час виконання програми збільшується;
  • вода погано зливається або не викачується зовсім;
  • машина при підключенні вибиває автомати;
  • горить помилка на екрані або світлодіодних індикаторах;
  • під машиною утворюється калюжа.

Викличте фахівця додому

Майстри нашого сервісного центру виконають ремонт посудомийної машини на дому - щоб скористатися цією можливістю, просто залиште заявку на нашому сайті, фахівець виїде за вказаною адресою в будь-який район Івано-Франківська або передмістя відразу після обробки звернення. Для проведення ремонтних робіт використовується сучасне обладнання та оригінальні комплектуючі.

Якісний ремонт посудомийок у Івано-ФранківськуіСервісний центр по ремонту побутової технікиРемонт побутової технікиОбслуговування побутової техніки