Ремонт пральних машин на дому у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка/заміна баку від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин на дому

Наша організація займається ремонтом побутової техніки вже понад 12 років. Ми знаходимося в Івано-Франківську і надаємо послуги жителям нашого міста і найближчого передмістя. Відмінною рисою нашої компанії є максимальна оптимізація виробничого процесу і зниження кількості звернень по гарантії. Всі наші майстри переміщаються по місту на автомобілях, а запасні частини для пральних машин різних марок ми купуємо оптом. Всі співробітники проходять ретельний відбір при прийомі на роботу і щорічно займаються на курсах підвищення кваліфікації. Таким чином ми забезпечуємо максимально якісний ремонт всіх видів пральних машин: фронтальних, вертикальних і навіть вбудованих.

На відміну від багатьох компаній і приватних майстрів ми виконуємо обслуговування не тільки популярних брендів, а й пристроїв преміум-класу. Сучасне обладнання для прання являє собою складний механізм з електронним управлінням, тому в разі поломки агрегату, лагодженням займатися повинні тільки досвідчені фахівці. Ремонт пральних машин в нашому сервісному центрі - це професійне обслуговування техніки, замовити яке на привабливих для себе умовах може будь-який житель Івано-Франківська та області.

Наші майстри усувають будь-які несправності всіх популярних марок і моделей апаратів для прання білизни. Фахівці виконують ремонт пральних машин на дому, що позбавляє замовника від стомлюючої транспортування важкого і громіздкого агрегату в майстерню. У розпорядженні майстрів СЦ «НА ДОМУ» є всі необхідні інструменти і діагностичні прилади, щоб якісно виконувати роботу на місці.

Професійне обслуговування пральних машин

Перед тим, як приступити до усунення неполадки, майстер повинен знайти причину, яка призвела до непрацездатності техніки. Для цього виконується діагностика всіх вузлів і деталей із застосуванням точних приладів і з урахуванням кодів помилок агрегату. Відремонтувати пральну машину в цьому випадку можна набагато швидше, крім того, найменші помилки в роботі виключені. Навіть при складних поломки, таких, як вихід з ладу двигуна, насоса або модуля управління, лагодження техніки не займе більше 24 годин.

Якісний сервіс пральних машин неможливий без використання надійних комплектуючих. Який би вузол апарату для прання не вийшов з ладу, на нашому складі є оригінальні запчастини для його заміни. Ми заздалегідь закуповуємо комплектуючі для ремонту пральних машин, щоб замовнику не доводилося чекати їх прибуття з іншого місця. Високий професіоналізм наших майстрів і використання оригінальних запчастин дають впевненість в тому, що після усунення несправності техніка буде працювати довгі роки. На ремонт пральних машин на дому надається гарантія від 3 до 12 місяців і видається відповідний документ.

Скільки коштує ремонт?

Замовити ремонт пральних машин в нашому сервісному центрі в Івано-Франківську можна недорого, крім того, виклик майстра і діагностика в разі надання допомоги вашому агрегату - безкоштовні. З розцінками на усунення типових неполадок апаратів для прання білизни можна ознайомитися в прайс-листі на нашому сайті. Кожна модель - це унікальний пристрій, який має певні комплектуючі та особливості обслуговування. Якщо ви хочете дізнатися більш точну ціну під час звернення по телефону, то вам буде потрібно марка і модель пральної машини, які буде потрібно повідомити працівнику СЦ "НА ДОМУ". Після обслуговування пральної машини майстер нашого сервісного центру дасть вам цінні рекомендації по правильній експлуатації техніки і догляду за нею. Виконання нескладних правил допоможе уникнути багатьох поломок і збільшить термін роботи обладнання.

Быстрый ремонт пральних машинРемонт пральных машинРемонт побутової технікиРемонт пральных машин на домуРемонт пральних машин