Ремонт холодильників у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 180 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена у холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників в Івано-Франківську

Незалежно від популярності і надійності компанії-виробника будь-холодильне обладнання з часом може зламатися. Якісний ремонт холодильників на дому в будь-якому районі Івано-Франківська входить в число послуг нашого сервісного центру. Щоб відремонтувати холодильник, фахівець нашого СЦ «НА ДОМУ» прибуде за вказаною в заявці адресою безпосередньо в день звернення, а після проведення діагностики оперативно усуне всі виявлені неполадки.

По закінченню робіт всім клієнтам видається гарантійний документ терміном дії від 3 до 12 місяців. Ми видаємо гарантію на всі види холодильників: однокамерні, двокамерні, багатокамерні і унікальні моделі Side-by-Side. При цьому ремонтуються як окремо стоячі пристрої, так і вбудовані моделі. Майстри нашого центру можуть відновити не тільки холодильники, а й інші види обладнання: морозильні камери і ларі, холодильники для напоїв та вітрини.

Часті поломки холодильників

Власники однокамерних холодильників найчастіше звертаються за допомогою в нашу майстерню «НА ДОМУ» при поломки пускозахисна реле, компресора або терморегулятора. А ось терміновий ремонт двокамерних холодильників, в тому числі, з системою No Frost, нерідко потрібно при виході з ладу: ТЕНів, запобіжника, таймера системи відтаювання, температурних датчиків і електронного модуля управління.

Також нерідко починають обладнання потрібно в тих випадках, коли компресор працює, але холодильник погано морозить. Подібна неприємність може бути пов'язана з засміттям капілярної трубки випарника або фільтра-осушувача. Досить часто такі неполадки двокамерних холодильників або морозильних камер можуть бути пов'язані з витоком холодоагенту. Наша компанія проводить повну діагностику холодильника, знаходить місце витоку холодоагенту і герметизує його. Після цієї процедури майстер СЦ "НА ДОМУ" проводить закачування хладагента, який найкраще підходить для вашого пристрою (R13, R23, R507А, R143a, R125, R22, R502, R134a, R404a, R410A або R600а). Найчастіше користувачі називають цю процедуру "закачуванням фреону", хоча насправді використовуються різні гази і більш важливою частиною роботи є саме усунення витоку.

Іноді трапляються ситуації, коли витік знаходиться в запінені частини холодильника. В такому випадку усунути її не представляється можливим. Користувач може або утилізувати холодильник або погодитися на установку в холодильне відділення додаткового випарника, який замінить той, який знаходиться в запінені частини. Подібну роботу варто виконувати, якщо вік пристрою не перевищує 20 років. Більш старі моделі краще утилізувати.

При обслуговуванні та ремонті холодильників фахівці нашого сервісного центру використовують тільки сучасні інструменти, а якщо потрібна заміна що вийшли з ладу деталей - встановлюють нові оригінальні запчастини. Це гарантує дійсно хороший кінцевий результат і значний термін служби відновленого приладу.

Чому варто звернутися в СЦ «НА ДОМУ»

Перш за все, ми здійснюємо ремонт холодильників тільки з виїздом майстра додому, що позбавляє вас від необхідності самостійно везти важку побутову техніку в майстерню, а після її забирати. Важливо й те, що графік роботи нашого СЦ зручний для всіх клієнтів: ми працюємо без вихідних, з ранку до пізнього вечора.

А досвідчені кваліфіковані фахівці «НА ДОМУ» чудово обізнані про конструктивні особливості самих різних моделей холодильників від різних брендів: Liebherr, Indesit, Bosch, Whirlpool, LG, Nord, Siemens, AEG, Samsung та інших. Тому для відновлення працездатності техніки їм потрібно від 15 хвилин до 24 годин максимум. Оформити заявку на виклик майстра ви можете як через сайт, так і по телефону. Гарантуємо зразкове якість всіх проведених робіт.

 

Ремонт холодильниківРемонт холодильників у ЖитомиріПоламався холодильникРемонт холодильників на дому у ЖитомиріРемонт холодильникiвРемонт холодильників