Ремонт кухонних плит у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Ремонт електроплит

Ми використовуємо різноманітні пристрої для приготування їжі. Електрична плита, яка об'єднує в собі панель конфорок і духову шафу, є поширеним видом техніки в нашій країні. Багато українських родин готують страви на електроплитах, тому в разі поломки ризикують залишитися без гарячого вечері. Щоб цього не допустити, в подібних випадках краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Причини поломок

Дуже часто техніка виходить з ладу через необережність користувачів. Помилки при підключенні, порушення правил експлуатації, механічні пошкодження при транспортуванні можуть привести до поломки електричної плити. Різкі перепади напруги в електромережі часто викликають пошкодження електронних компонентів. З роками причиною несправності також стає природний знос матеріалів і деталей.

Часті несправності

Згідно зі спостереженнями наших майстрів, у електроплит найчастіше ламаються конфорки (електричні або індукційні). При цьому може не працювати якась одна зона нагріву або всі чотири відразу. Наступна поширена несправність - перегорання нагрівальних елементів (ТЕНів) і конвекційного вентилятора духовки. Також нерідко трапляються проблеми з термостатом, модулем управління і запобіжниками. У більшості випадків пошкоджені деталі потребують заміни. Трохи рідше зустрічаються поломки поворотних перемикачів, знос стекол і гумових ущільнювачів дверцят.

Наші переваги

Співробітники майстерні «НА ДОМУ» мають профільну освіту і великий стаж роботи. Завдяки наявності власного складу запчастин нам вдається утримувати ціни на послуги на прийнятному для всіх жителів Івано-Франківська рівні. Унікальна система розподілу заявок серед майстрів дозволяє оперативно реагувати на звернення клієнтів. Після ремонту в обов'язковому порядку надається офіційна гарантія на виконану роботу.

Ремонт в день звернення

Фахівці їздять по місту на службових машинах. У багажнику лежать найбільш затребувані запчастини та інструменти. За статистикою, приблизно 90% поломок вдається усунути в день звернення, за один візит до клієнта. Обслуговуються всі мікрорайони Івано-Франківська та передмістя, можливий виїзд в область. Ми працюємо для вас з 8:00 до 21:00, без вихідних. Зателефонуйте нам, і ваша електроплита буде працювати вже сьогодні!

Ремонт кухонних плит у Івано-ФранківськуРемонт електроплит у Івано-ФранківськуРемонт електроплитЯкісний ремонт електроплит