Ремонт пральних машин Bosch у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 300 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 680 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 400 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 350 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 170 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Bosch (Івано-Франківськ)

В нашу майстерню часто звертаються жителі Івано-Франківська з проханням відремонтувати пральну машину. При цьому пристрої можуть бути самими різними: з фронтальним або вертикальним завантаженням, що вбудовуються або окремо стоячі. У нашому місті вода має невисоку якість, саме тому велика частина пристроїв ламається в перші 10 років експлуатації. При тому, що робота в нормальних умовах машина може функціонувати протягом 10-20 років.

Що ми ремонтуємо?

Одним з найбільш затребуваних брендів в нашому місті є компанія Bosch. Дана марка має німецьке коріння, але на даний момент є інтернаціональною. Виробник відкриває заводи у багатьох країнах світу і виробляє там свою продукція. Пральні машини "Бош" відрізняються високою якістю виконання і використанням тільки самих надійних матеріалів. Під час ремонту пристрою фахівці СЦ "На Дому" використовують тільки оригінальні і контрактні запчастини, на які поширюється гарантія виробника.

Побутові прилади знаменитого європейського бренду Bosch по праву вважаються зразком високої якості, надійності і функціональності. Однак, якщо з якої-небудь причини, вам потрібно терміновий ремонт пральної машини Bosch в Івано-Франківську - скористайтеся послугами нашого сервісного центру "НА ДОМУ". Кваліфіковані майстри виконають комплексну діагностику і успішно усунуть всі виявлені несправності.

Переваги сервісного центру «НА ДОМУ»

Неполадки в роботі пральних машин Bosch виникають досить рідко, а своєчасне сервісне обслуговування дозволяє практично повністю виключити різні поломки. Ми пропонуємо найбільш вигідні та зручні умови для проведення якісного та швидкого ремонту пральних машин Bosch в Івано-Франківську, включаючи:

  • проведення детальної діагностики всіх деталей і вузлів;
  • установку та підключення;
  • очищення від засмічень і накипу;
  • заміну або ремонт поламаних компонентів.

Всі роботи проводяться виключно на дому у замовника за допомогою сучасного обладнання, інструментів і, що важливо, оригінальних деталей і витратних матеріалів. Все це забезпечує високу якість послуг, що надаються і тривалу службу вашої техніки. При цьому ціна робіт залишається дуже низькою, що вигідно відрізняє СЦ "НА ДОМУ" від інших сервісних центрів і майстерень.

Замовити ремонт пральної машиниРемонт пральних машин BoschРемонт пральних машин Bosch