Ремонт пральних машин Ariston у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Ariston (Івано-Франківськ)

Навіть сама незначна, на перший погляд, несправність в роботі побутової техніки може послужити причиною виникнення більш серйозної і дорогий в усуненні поломки. Тому, якщо вам потрібно терміновий і якісний ремонт пральних машин Ariston в Івано-Франківську або області за вигідною ціною - рекомендуємо скористатися послугами досвідчених фахівців нашого сервісного центру.

Наш сервісний центр

Ви знаходитесь на офіційному сайті компанії "НА ДОМУ". Наша організація займається ремонтом великої побутової техніки. Це саме та ніша, яка дозволяє укладати великі контракти з постачальниками запасних частин і при цьому не перевантажувати штат фахівцями по роботі з дрібної побутової технікою. Всі наші співробітники мають профільну освіту і займаються вивченням нових моделей пральних машин на заняттях, які проводяться щомісяця. Кожен співробітник їздить на заявки на службовому автомобілі, що значно спрощує транспортну логістику і збільшує продуктивність роботи. Замовляючи майстра в СЦ "НА ДОМУ" ви отримуєте максимально якісні послуги за вигідною ціною.

Типові неполадки пральних машин Ariston

Компанія "Арістон" відома на весь світ своєю технікою для дому та кухні. Інженери бренду розробляють якісні продукти, які можуть працювати дуже довго, якщо користувач буде дотримуватися всіх вимог з інструкції по експлуатації. На жаль, в наш час мало хто вивчає керівництво по експлуатації, а якість води і перепади напруги можуть помітно знизити термін служби пральної машини.

Неполадки в роботі пральних машинок виробництва цього відомого бренду найчастіше виникають через несвоєчасне обслуговування, а також ігнорування рекомендацій по експлуатації. Майстрам нашого сервісу часто доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з засмічення в патрубках і фільтрах, некоректною роботою блоку управління, а також заміною що вийшов з ладу нагрівального елементу. Крім того, нерідкі випадки поломок, спровокованих спробами проведення самостійного ремонту.

Сервісне обслуговування та ремонт пральних машин Ariston в Івано-Франківську здійснюється на дому у замовника, що економить час надання послуги і виключає фінансові витрати на транспортування приладу. Також ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання і, що важливо, оригінальні витратні матеріали та запчастини. Все це дозволяє забезпечити високу якість і надійність наданої послуги.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин Ariston