Ремонт пральних машин LG у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин LG

Компанія LG виробляє надійні і функціональні пральні машини, холодильники, морозильні камери, а також безліч інших видів побутової техніки. Корейська компанія застосовує передові технології і складну електроніку, яка управляє роботою техніки. Саме тому техніка бренду "ЛГ" має стільки цікавих опцій і режимів роботи.

Відремонтувати пральну машину марки LG може тільки той майстер, який має досвід роботи з корейської технікою не менше 10 років. Якщо ви не хочете самостійно шукати кваліфікованого фахівця для виконання такої роботи, ми пропонуємо вигідну альтернативу. Досить залишити заявку на нашому сайті і замовити ремонт пральної машини LG на дому - майстер приїде за викликом в той же день.

Оперативність - не єдина перевага нашого сервісного центру в Івано-Франківську, ми також пропонуємо доступні ціни на послуги і гарантію від 3 місяців до року на всі види робіт. Звертайтеся до менеджера СЦ «НА ДОМУ», щоб отримати додаткову інформацію, замовити обслуговування На Дому і відремонтувати пральну машину LG будь-якої моделі всього за добу. Навіть в разі серйозної поломки максимальний термін обслуговування - 24 години.

Надсилаючи Вам деталь пральних машин в Івано-Франківську

В ході роботи наші фахівці стикалися з різними видами поломок такої побутової техніки - від несправності двигуни і барабана до збою програм управління, блокування окремих режимів або скидання всіх налаштувань. Іноді починають пральну машину LG на дому можна швидко і недорого, але в деяких випадках майстру доводиться замінювати автоматику, ставити нові комплектуючі замість зношених або неробочих вузлів. Вартість ремонту зростає, але ми гарантуємо, що ціна обслуговування в нашому сервісному центрі все одно буде нижче, ніж у більшості конкурентів в Івано-Франківську і області. Крім цього, ми використовуємо виключно нові і оригінальні деталі - ніяких дешевих б / у запчастин сумнівного походження.

Відмінною рисою нашої компанії можна вважати видачу гарантії на всі види робіт. Після проведення діагностики майстер називає точну ціну ремонту пралки LG, а користувач приймає рішення - виконувати чи роботу. У разі проведення ремонту фахівець видає гарантійний талон, який дає клієнтові впевненість в працездатності пристрою. Ми дуже цінуємо наших замовником і завжди намагаємося надати їм преміальний рівень сервісу.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин у Івано-Франківськ