Ремонт пральних машин Atlant у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин АТЛАНТ (Atlant)

Фірма "АТЛАНТ" - знаменитий виробник побутової техніки з Білорусі. Даний завод раніше випускав холодильники "Мінськ", але з 2002 року був запущений процес виробництва пральних машин. Компанія випускає як фронтальні, так і вертикальні пристрої. Особливістю марки є низька ціна і досить прийнятну якість.

Пральні машини з Білорусі

За своїми характеристиками продукція марення практично нічим не поступається бюджетним європейським і корейським моделям, при цьому ціна продукції залишається досить низькою. Але такий підхід неминуче позначається на терміні служби пристроїв. Якщо ви морально готові ремонтувати пральну машину - то тоді вона зможе працювати досить довго. Але, на щастя, ремонт техніки ATLANT проводиться дуже швидко і не сильно впливає на фінансовий стан власника. Наш сервісний центр має прямі контакти з виробниками запасних частин і закуповує їх оптом.

Вкрай не рекомендується намагатися усунути несправність апарату для прання своїми силами, це може привести до небажаних наслідків. Тим більше, що ремонт пральних машин ATLANT на дому за невисокими цінами і на привабливих умовах можна замовити в нашому сервісному центрі в Івано-Франківську.

Скільки коштує ремонт техніки?

З розцінками на ліквідацію типових неполадок обладнання для прання білизни ви можете ознайомитися в прайс-листі на нашому сайті. Ціна ремонту пральних машин ATLANT доступна для всіх власників техніки з Івано-Франківська та області. Крім того, виїзд майстра і діагностика агрегату в разі його лагодження - безкоштовні.

Перед тим, як відремонтувати обладнання для прання "АТЛАНТ", майстер виконує діагностику для виявлення причини неполадки. У разі необхідності заміни дефектної деталі застосовуються оригінальні запчастини. На обслуговування пристрою надається гарантія від 3 до 12 місяців.

При замовленні обслуговування агрегату для прання ви можете скористатися зручною формою зворотного зв'язку на сайті СЦ «НА ДОМУ» або зв'язатися з нашим оператором по телефону безпосередньо. Майстер приїде в день оформлення заявки на лагодження пристрою і виконає ремонт пральної машини ATLANT на дому, що позбавить вас від нелегкої процедури перевезення техніки в майстерню. Висока кваліфікація і багатий досвід наших фахівців, а також наявність всіх необхідних інструментів дозволяє виконувати ремонтні роботи на місці.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин