Ремонт пральних машин Candy у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 350 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 480 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 450 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 250 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 370 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 180 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 230 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Candy

Поломка пральної машини - це завжди велика несподіванка, яка застає зненацька навіть самих підготовлених людей. Для того, щоб несправність швидко була виявлена і усунена, жителям Івано-Франківська необхідна кваліфікована допомога, яку надають професіонали своєї справи. Наша компанія забезпечує жителів нашого славного міста послугами з ремонту пральних машин за вигідною ціною.

Види пральних машин

Сервісний центр "НА ДОМУ" ремонтує найрізноманітніші пральні машини, виробництва ЄС, США, Туреччини та країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Якщо ви є власником італійської машинки Candy, то ми зможемо відремонтувати як окремо стоячі, так і вбудовані моделі марки. Ми можемо полагодити не тільки фронтальні, а й вертикальні пристрої.

Поломки пральних машин "Канді"

Поломка може трапитися навіть при експлуатації надійної імпортної техніки від такого популярного і перевіреного бренду з Італії. Краще не ризикувати і не експериментувати, а довірити ремонт пральних машин Канді фахівцям нашого сервісного центру, а не випадковому майстру з місцевої газети оголошень. Кваліфіковані послуги за рішенням будь-яких технічки проблем в найкоротші терміни жителям Івано-Франківська та передмістя пропонує наш сервіс.

Ми не тільки забезпечуємо стовідсоткову результативність, підтверджуючи якість роботи гарантійними документами, а й пропонуємо оперативну допомогу. Ремонт пральної машинки "Канді" на дому займає від 15 хвилин до 24 годин, при цьому майстер нашого сервісного центру виїде в будь-який район Івано-Франківську або області вже в день подачі і обробки вашої заявки. Всього через добу машинка буде знову на ходу і порадує вас якісно випрати білизною.

Виїзд майстра на будинок

Оперативність - не єдиний відмітнаперевагу СЦ «НА ДОМУ». Ми можемо полагодити пральну машину Канді швидко і недорого, але при цьому ніколи не станемо використовувати б / у запчастини. Майстри нашого сервісного центру замінюють несправні деталі тільки на оригінальні і нові комплектуючі. По завершенні робіт клієнти отримують гарантійний талон (терміном від 3 до 12 місяців). Зв'яжіться з менеджером, щоб уточнити фінансові або будь-які інші питання. Для цього достатньо зателефонувати за вказаним номером або просто залишити свої контактні дані в спеціальній формі для зворотного зв'язку на цій сторінці сайту.

Ремонт пральної машини CandyРемонт пральної машиниРемонт побутової техніки з гарантією