Ремонт пральних машин Miele у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральной машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 480 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 550 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 960 грн. Замовити
Установка нового барабана від 1400 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 600 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 720 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 460 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 650 грн. Замовити
Заміна манжети від 440 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 230 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 460 грн. Замовити
Заміна сальника від 280 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 260 грн. Замовити
Заміна клапанів від 320 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Miele (Івано-Франківськ)

Побутова техніка може відмовити в самий невідповідний момент. Наша майстерня з обслуговування побутової техніки може надати послуги якісного ремонту пральних машин Miele в Івано-Франківську і області. Наші майстри неодноразово стикалися з різними видами поломок, тому усунути їх не складе ніяких труднощів. До того ж, вам вдасться заощадити час і гроші на транспортуванні пристрій до сервісного центру, тому, що ми робимо ремонт пральних машин Miele будь-якої складності на дому.

Побутова техніка Miele

Одним з найбільш відомих виробників пральних машин преміального рівня є компанія Miele. Даний виробник має німецьке коріння, але в даний момент виробляє техніку в багатьох країнах Європейського Союзу. При цьому якість продукції не впало, а навпаки, підвищилася. Завдяки застосуванню найсучасніших технологій і якісних комплектуючих, пральні машини марки стали еталоном галузі. Компанія випускає як фронтальні, так і вертикальні пристрої. Великою популярністю користуються вбудовані моделі, які інтегруються в меблі. Фахівці нашого сервісного центру можуть виконати ремонт будь-якої складності і провести обслуговування машини від "Мілі".

Часті поломки

Пральні машини Miele ламаються дуже рідко, але все ж ламаються. Найчастіше виходять з ладу підшипники, які розбиваються через перевантаження або неправильної установки. Також досить часто можна зустріти поломки зливного насоса або нагрівального елементу. Іноді можуть тріснути зливні та заливні шланги або ж порватися манжета люка.

Коли слід звернутися в СЦ «НА ДОМУ»

Особливість пральних машин цього бренду - функція оповіщення про основні неполадки, що відбуваються в разі її виходу з ладу. На дисплеї відображаються коди помилок, які можна розшифрувати за допомогою інструкції. Деякі з них можна усунути самостійно, але, якщо на екрані висвітився код помилки «Kundenservice» або цифро-буквена комбінація - час звертатися за професійною допомогою.

Майстри сервісного центру "НА ДОМУ" проведуть необхідний ремонт пральної машини Miele і замінять всі непридатні деталі новими, від виробника. Щоб замовити послуги з обслуговування пральної машини "МИЛІ", досить залишити заявку на сайті «НА ДОМУ», або зателефонувати за телефоном. Ми надаємо якісний сервіс і гарантію на виконану роботу.

Ремонт пральних машин МілеВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин