Ремонт пральних машин Indesit у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Indesit

Побутова техніка марки Indesit є однією з найбільш популярних в Івано-Франківську і багатьох інших містах України. Знаменита італійська марка пропонує ряд якісної продукції, яка відрізняється високою якістю виконання і застосуванням надійних компонентів.

Вертикальні і фронтальні пристрої

Варто відзначити, що компанія "Індезіт" виробляє пральні машини різних типів. Це можуть бути як окремо стоячі, так і вбудовані моделі. За типом завантаження розрізняють фронтальні і вертикальні пристрої. Всі види пральних машин можуть бути відремонтовані фахівцями нашого сервісного центру.

Будь-яка несправність приладів, навіть сама незначна, вимагає огляду і усунення поломки. Тому наш сервісний центр "НА ДОМУ" по обслуговуванню побутової техніки пропонує ремонт пральних машин Indesit за доступною ціною. Ми можемо надати безліч послуг з ремонту пральних машин, серед яких найпопулярніші:

  • заміна Тена, шланга, амортизаторів, зливного насоса;
  • ремонт електродвигуна або заміна щіток;
  • заміна підшипників і сальників;
  • ремонт електронних модулів управління.

Чому варто звернутися до фахівців нашого сервісу?

Ми надаємо майстрів в будь-який район Івано-Франківська та передмістя для ремонту пральних машин Indesit на дому. Завдяки багаторічному досвіду фахівців, ми на місці усуваємо поломки будь-якої складності. Робота виконується оперативно, яка б завдання не стояло перед нами. Обслуговування пральних машин Indesit за допомогою нашого сервісу «НА ДОМУ» стає обтяжливою проблемою, а швидким рішенням всіх труднощів.

Ремонт пральної машини Indesit буде виконаний в той же день, коли була залишена заявка на сайті. При необхідності замінити несправні деталі, ми надамо нові оригінальні запчастини конкретно для вашої моделі. Щоб замовити послуги наших майстрів, досить залишити повідомлення на сайті або звернутися по телефону. Також ви можете скористатися мессенджерами або лінією онлайн-консультування. Якщо ваш пристрій зламалася, то ми обов'язково його полагодимо. При цьому ціна роботи буде вигідно відрізнятися від пропозицій багатьох сервісних центрів і приватних майстрів. Звертаючись в СЦ "НА ДОМУ" ви отримуєте преміальний рівень сервісного обслуговування.

Ремонт пральних машин Івано-ФранківськРемонт пральних машин IndesitВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Indesit
 
0.2016 s
33