Ремонт пральних машин Electrolux у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Electrolux (Івано-Франківськ)

Компанія Electrolux - знаменитий шведський виробник побутової техніки. Виробник виготовляє преміальні холодильники, варильні панелі, духові шафи, посудомийні машини і безліч інших видів техніки. Відмінними рисами продукції марки є висока якість збірки і застосування надійних комплектуючих. Саме тому пральні машини і інші прилади "Електролюкс" можуть працювати 20-30 років. Якщо ваш пристрій зламалося, то причиною цього могли послужити помилки експлуатації, низька якість води або перепади напруги. Також техніка може виходити з ладу через неправильну установки, коли під час прання і віджиму відчувається вібрація.

Неполадки в машинах від Electrolux

Якщо процес прання перервався непередбаченої несправністю, зверніться до професіоналів. У нашому сервісному центрі ремонт пральних машин Electrolux коштує недорого, і ця послуга доступна жителям не тільки Івано-Франківська, а й передмістя. Ми підходимо відповідально до розв'язання всіх завдань - якісно відновлюємо роботу вузлів, замінюємо деталі, усуваємо механічні пошкодження. Пральній машині Електролюкс потрібний ремонт, якщо:

  • пристрій перестало зливати воду;
  • якість прання помітно погіршився;
  • вода перестала нагріватися;
  • недоступна опція «Віджим»;
  • не набирається або постійно тече вода;
  • з'явилася текти або вогкість під машиною;
  • горять або блимають всі індикатори;
  • агрегат не включається.

Про наявність проблеми також може свідчити посилена вібрація, причиною цієї неполадки часто є знос амортизаторів. Також вібрація може бути наслідком розбитих підшипників, але в такому випадку поломка часто супроводжується сильним шумом під час віджиму.

Обслуговування пральних машин Електролюкс в СЦ «НА ДОМУ»

Неякісні порошки, жорстка вода, засмічення фільтрів і шлангів призводять до серйозних поломок устаткування для прання. Якщо ваша пральна машина Електролюкс не виконує задані програми, зверніться в наш сервісний центр - кваліфікований майстер по ремонту приїде до вас додому в будь-яку точку Івано-Франківська. Спеціаліст виконає діагностику агрегату і по завершенні робіт надасть гарантію. Її термін - від 3 до 12 місяців (залежить від характеру неполадки). Заявки приймаються в режимі онлайн або по телефону щодня. Також ви можете звернутися до нас через будь-який зручний месенджер.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин ElectroluxРемонт пральних машинРемонт пральних машин Івано-Франківськ