Ремонт пральних машин Beko у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 270 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 360 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 230 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков від 115 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 190 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин BEKO (Івано-Франківськ)

Турецька компанія BEKO є одним з лідерів ринку України, моделі цієї марки користуються великою популярністю і в нашому місті. На відміну від багатьох європейських, американських і корейських виробників даний бренд розробляє і продає якісні пральні машини за низькою ціною. При цьому не можна сказати, що техніка "Беко" володіє низькою якістю. Пральні машини марки відрізняються великим набором функцій і можуть працювати довгі роки. Поломки техніки найчастіше трапляються через перевантаження білизни, невірної установки або проблем з електропостачанням. Також продукція марки може виходити з ладу через низьку якість води.

Поломки машин BEKO

Домашньої техніки для прання необхідний індивідуальний догляд і регулярне обслуговування, в іншому випадку вона може відмовити, і звичайно ж, в самий невідповідний момент. Але якщо все ж це сталося, наш сервісний центр пропонує свої послуги - якісний і швидкий ремонт пральних машин турецької марки BEKO.

Техніка цього бренду відома своєю стійкістю до відмов, проте з часом деякі рухливі і електронні вузли агрегату можуть вийти з ладу або не працювати належним чином. Наші фахівці володіють чималим досвідом взаємодії з такими пристроями, що дозволяє максимально швидко локалізувати проблемну ділянку і виконати ремонт пральної машини "Беко" на дому. Висока якість наших послуг і швидкість виконання замовлень виділяють «НА ДОМУ» серед аналогічних сервісних центрів, що займаються обслуговуванням пральних машин.

Які переваги надає наш сервіс?

Замовляючи послуги у наших співробітників, ви отримуєте швидкий і якісний ремонт пральних машин BEKO будь-яких моделей на дому і за вигідними цінами. У перелік послуг входить:

  • безкоштовний виклик фахівця в будь-який район Івано-Франківська та передмістя;
  • повна діагностика пристрої;
  • ремонт і заміна запчастин;
  • консультація щодо подальшого використання агрегату;
  • гарантія терміном до 12 місяців.

У розпорядженні наших співробітників є все необхідне обладнання для якісного ремонту, в роботі використовуються тільки нові деталі від виробника. Викликати майстра додому можна за допомогою форми зворотного зв'язку або просто зателефонувавши нашому менеджеру за вказаною на сайті номеру. Викликаючи фахівця з СЦ "НА ДОМУ" ви можете бути впевнені, що для надання послуг приїде надійний майстер, справжній професіонал своєї справи.

Обслуговування пральних машин на домуУсунення поломок в пральній машині недорого
 
0.1752 s
33