Ремонт пральних машин Ardo у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин ARDO

Найчастіше пральні машини ламаються після 5-10 років експлуатації. Більшість виробників закладає саме такий термін служби своїх пристроїв. При цьому не варто думати, що 10 років - це максимально допустимий вік техніки. Хороша пральна машина може відпрацювати і 20 і 30 років. Прикладом тому можуть служити італійські машинки бренду ARDO, з якими в наш сервісний центр звертаються жителі Івано-Франківська. Якщо за машиною доглядати і вчасно проводити технічні обслуговування, то вона зможе працювати багато років, а користувачеві не доведеться купувати нову пральну машину.

У пральних машинах "АРДО" найчастіше виходять з ладу: електронний модуль управління і різні датчики (таходатчіка, аквасенсор, датчик рівня води і т.д.), зливний насос, нагрівальний елемент, заливні клапана, пружини і амортизатори, блок підшипників, різні шланги і патрубки. Ознакою зносу деталей пристрою є зниження якості прання, збільшення часу роботи або шум під час віджиму.

Що робити, якщо зламалася пральна машина?

При поломці апарату для прання білизни слід скористатися послугами грамотного фахівця. Замовити ремонт пральних машин "АРДО" і агрегатів інших марок жителі Івано-Франківська та області можуть в нашому сервісному центрі. Ви можете розраховувати на професійне обслуговування техніки за доступною ціною і на вигідних умовах.

Ремонт пральних машин ARDO здійснюється на дому, що зручно і вигідно для замовника. Замість стомлюючої доставки важкого і громіздкого агрегату в майстерню, ви можете зайнятися власними справами, поки фахівець буде ремонтувати пристрій.

Як виконується ремонт

Для того, щоб швидко і якісно відремонтувати обладнання, майстер повинен зробити діагностику всіх вузлів і деталей для виявлення причин неполадки. Для цього зчитуються коди помилок, проводиться візуальний контроль і застосовується спеціальні діагностичні прилади. Виявивши несправний вузол, майстер може приступити до ремонту машинки ARDO.

Якісний сервіс пральної техніки передбачає використання надійних запчастин в разі необхідності заміни вийшла з ладу деталі. Ми завжди використовуємо тільки оригінальні комплектуючі на агрегати "АРДО" і надаємо гарантію на обслуговування техніки від 3 до 12 місяців. Замовляйте професійне обслуговування побутового устаткування у нас!

Ремонт пральних машин на домуРемонт пральних машин на домуРемонт пральних машин ArdoРемонт пральних машин Івано-Франківськ
 
0.2078 s
33