Ремонт холодильників Whirlpool у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників Whirlpool (Івано-Франківськ)

Сучасний холодильник - це складний побутовий прилад, який сильно відрізняється від тієї техніки, яка проводилася в минулому столітті і постійно вимагала розморожування. Зараз холодильники виробляють по більш досконалим інженерним рішенням, таким як технологія NoFrost. Багато пристроїв оснащуються крапельної системою оттайки, безліччю датчиків і передової електронікою. Саме тому самостійний ремонт побутової техніки в наш час неможливий.

Для того, щоб відремонтувати холодильник необхідно мати профільну освіту, безліч сучасного обладнання і величезний досвід роботи з моделлю конкретної марки. Всіма цими характеристиками володіють майстра сервісного центру "НА ДОМУ", який працює в Івано-Франківську вже більше 12 років.

Побутова техніка Whirlpool

США - це один зі світових лідерів в області виробництва побутової техніки та електроніки. Одним з найбільших американських виробників є компанія Whirlpool, популярна як в нашому місті, так і в інших куточках України. Якщо ваше холодильний пристрій недостатньо морозить - значить, настав час звертатися за допомогою. Наш сервісний центр може надати послуги з ремонту холодильників Whirlpool на дому. Досвіду майстрів СЦ «НА ДОМУ» вистачить, щоб виконати навіть найскладніший ремонт.

Чому варто вибрати нашу майстерню?

За допомогою сучасного обладнання та інструментів наші фахівці оперативно вирішать будь-яку проблему, будь то заміна важливого вузла, дрібний ремонт холодильника "Вірпул", або профілактичні роботи. Ми працюємо дуже швидко і гарантуємо, що протягом 24 годин з моменту подачі заявки ваша техніка стане як нова. Майстри приїжджають додому в той же день, коли він потрібен, вам потрібно лише вибрати зручний час для візиту. Все, що потрібно для цього зробити - зв'язатися з нашим менеджером онлайн або по телефону. Послуга термінового ремонту холодильника Whirlpool на дому дозволить вам заощадити час і уникнути витрат на поїздку по місту з великогабаритним вантажем.

У нас є нові оригінальні комплекти запчастин практично на будь-який бренд пральної машини, тому ремонт холодильників Whirlpool не займає багато часу. Індивідуальний підхід майстра до роботи дозволяє домагатися відмінних результатів в найкоротші терміни. Після лагодження ви отримаєте необхідну консультацію щодо подальшого обслуговування агрегату і документ, який свідчить про гарантії (терміном від трьох до дванадцяти місяців.

Ремонт холодильників Whirlpool Івано-ФранківськРемонт холодильників Whirlpool на дому