Ремонт холодильників Liebherr у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити

Ремонт холодильників Liebherr в Івано-Франківську

Своєчасне втручання кваліфікованого фахівця дозволить уникнути серйозних поломок в роботі вашого холодильного агрегату. Обслуговування та ремонт холодильників Liebherr в Івано-Франківську, виконані досвідченими майстрами нашого сервісного центру, допоможе збільшити термін служби пристрою. Працівники компанії "НА ДОМУ" швидко і недорого усунуть несправності будь-якого характеру і ступеня складності.

Якісний ремонт за прийнятною ціною

Холодильники марки Liebherr відрізняються високою надійністю, функціональністю і тривалим терміном служби, проте навіть такій техніці деколи потрібно грамотне обслуговування і ремонт. Найчастіше виникають проблеми з роботою температурного датчика, а також збої електронного блоку управління. Сучасна електроніка, якою оснащується більшість моделей, досить чутлива до перепадів напруги в електричній мережі, що призводить до вигоряння електронних компонентів і знижує ресурс роботи мотора компресора.

Досить часто пристрою марки "Лібхер" виходять з ладу не з вини користувача. У нашій країні електропостачання працює не завжди стабільно і досить часто можуть траплятися перепади напруги. Також іноді електрику можуть надовго відключати, що погано позначається на будь-якому холодильному обладнанні, будь це двокамерний холодильник, морозильна камера або скриня.

Хто у нас працює?

Обслуговування та ремонт холодильників Liebherr в Івано-Франківську здійснюється руками досвідчених майстрів, що володіють усіма необхідними практичними навичками, а також, що важливо, сучасним обладнанням та оригінальними деталями для заміни поламаних компонентів. Кожен наш співробітник має великий досвід роботи з холодильниками різних марок, в тому числі і з преміальної технікою від марки "Лібхер". Якщо ви хочете викликати додому дійсно грамотного фахівця, то найрозумніше буде звернутися саме в нашу майстерню

Швидкий виїзд на будинок

Компанія "НА ДОМУ" відрізняється не тільки низькою ціною, але і швидкістю роботи. На відміну від багатьох компаній Івано-Франківська ми можемо виконати будь-який ремонт на дому, в тому числі і складні роботи, пов'язані з пошуком витоку і заправкою холодоагентом. Кожен майстер завжди возить з собою кілька марок фреону на випадок виявлення витоку. Також в кожному автомобілі завжди знаходиться необхідне для роботи обладнання.

Ремонт холодильників LiebherrПоломка холодильника LiebherrНеполадки в холодильнику Liebherr