Ремонт холодильників Siemens у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Siemens (Івано-Франківськ)

Холодильники німецької марки Siemens є одними з найбільш популярних в нашому місті. Справа в тому, що компанія активно вивчала Український ринок в 90х роках минулого століття і продавала велику кількість різної побутової техніки. Німецькі холодильники відрізняються високою якістю зборки та низьким споживанням електроенергії.

Популярність побутової техніки цієї відомої марки серед вітчизняних споживачів обумовлює підвищений попит на ремонтні роботи різного характеру. Якщо вам необхідний терміновий і недорогий ремонт холодильників Siemens в Івано-Франківську - рекомендуємо скористатися послугами кваліфікованих фахівців нашого сервісного центру, які успішно впораються з неполадками будь-якого характеру.

Типові несправності

Незважаючи на простоту і надійність більшості моделей холодильників Siemens, вони також схильні до різних збоїв і поломок. Однією з найбільш поширених проблем, з якою стикаються власники приладів цієї марки, є засмічення в капілярних трубках, а також витік холодоагенту, викликана природним зносом системи або ж її механічним пошкодженням.

Наш сервісний центр здійснює комплексний спектр робіт з обслуговування і ремонту холодильників Siemens в Івано-Франківську на найвигідніших і комфортних умовах для клієнтів, включаючи:

  • детальну, поетапну діагностику;
  • ремонт і заміну вийшли з ладу компонентів на справні, оригінальні аналоги;
  • всі роботи проводяться виключно на дому;
  • прийнятні ціни.

Як викликати майстра?

Ви можете подати заявку за номерами телефонів, зазначених на сайті, а також відправивши повідомлення на електронну поштову скриньку. Також на сайті є кілька онлайн-форм, які дозволять замовити зворотний дзвінок. Якщо ви віддаєте перевагу спілкуватися в месенджерах, то можете скористатися будь-яким із зазначених в шапці сайті.

Незалежно від обраного способу ми поспілкуємося з вами і дізнаємося модель холодильника "Сіменс". Майстер уважно вислухає ваші свідчення та постарається знайти причину поломки дистанційно. Також він назве приблизну вартість ремонту і ціну запасних частин, які будуть встановлюватися під час ремонту. Якщо ви вирішите відмовитися від проведення робіт, то необхідно буде оплатити вартість виїзної діагностики. У разі виконання ремонту майстер видасть вам гарантію, термін якої становить 3-12 місяців.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників SiemensРемонт холодильників і морозильників Siemens