Ремонт холодильників Snaige у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників Snaige (Івано-Франківськ)

Компанія Snaige - знаменитий прибалтійський виробник побутової техніки і холодильного устаткування. Назва марки перекладається як "Сніжинка", а сама техніка дозволяє швидко заморожувати і охолоджувати велику кількість продуктів. У моделі він "Снайге" встановлюються тільки якісні компресори європейського виробництва, які забезпечують високу потужність заморожування і низьке споживання електроенергії.

Навіщо потрібна діагностика?

Своєчасна діагностика і дотримання правил експлуатації дозволять уникнути виникнення серйозних поломок в роботі вашого холодильного агрегату. Багато людей звертають увагу на поради сусідів або "майстрів" з інтернеті, які не працювали з технікою "Снайге" і навіть не уявляють ніж таймер оттайки відрізняється від датчика оттайки. Тільки грамотний фахівець може точно дізнатися, в чому криється причина поломки. Спроби замінити деталі без діагностики можуть спричинити фатальні наслідки або зайві витрати, яких можна було б уникнути при виклику грамотного холодильщика.

Потрібно швидкий і недорогий ремонт холодильників Snaige в Івано-Франківську? Скористайтеся послугами нашого кваліфікованого сервісного центру. Досвідчені майстри проведуть ретельну, поетапну діагностику, виявлять і успішно усунуть поломки будь-якої складності.

Якісний ремонт за доступною ціною

Несправності в роботі холодильників Snaige виникають з тих же причин, що і в аналогічних приладах інших виробників. В першу чергу, це стосується виходу з ладу температурного датчика, випарника і пускозахисна реле. Згодом, такі несправності можуть призвести до більш серйозної поломки, що приводить до необхідності ремонту або заміни мотора-компресора.

Ми пропонуємо найвигідніші і зручні умови для наших клієнтів, а саме високу якість виконаних робіт, сучасної обладнання та оригінальні комплектуючі. Крім того, з метою економії часу, обслуговування і ремонт холодильників Snaige в Івано-Франківськ проводяться тільки на дому у замовника. На всі надані послуги поширюється офіційна гарантія від 3 до 12 місяців. Гарантія поширюється саме на послуги майстра, тому що зобов'язання щодо якості запасних частин несе їх виробник. Виїзд на будинок в разі гарантії доступний тільки в разі знаходження замовника і побутової техніки в Івано-Франківську.

 

Ремонт холодильників на домуРемонт холодильників недорогоРемонт холодильників Snaige