Ремонт холодильників Nord у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників NORD (Івано-Франківськ)

Сервісний центр "НА ДОМУ" був заснований 12 років тому в Івано-Франківську трьома майстрами по ремонту побутової техніки. Всі ми раніше працювали в приватному порядку і інших майстерень, але зрозуміли, що фірми міста працюють недостатньо якісно. Саме тому ми вирішили створити свій сервісний центр, який виконував ремонт побутової техніки на дому у користувачів. Завдяки великому досвіду роботи в даній сфері ми змогли завоювати довіру городян і стати однією з найбільш відомих майстернях міста.

Вітчизняні холодильники "НОРД"

Компанія NORD є одним з піонерів вітчизняної промисловості в сфері виробництва холодильного обладнання. Незважаючи на те, що пристрої марки більш не випускаються, на даний момент в будинках у жителів Івано-Франківська ви можете зустріти безліч видів побутової техніки NORD, яка відрізняється високою якістю виконання і стильним дизайном. Холодильники "НОРД" проводилися в безлічі форм-факторів: двокамерному, однокамерному, багатокамерному і вбудовується. Працівники нашої компанії можуть полагодити будь-які несправності пристроїв даної марки і роблять це за вигідною ціною.

Українські споживачі відгукуються про надійність, експлуатаційні характеристики і довговічності такої техніки позитивно. Якщо ж якийсь із вузлів агрегату вийшов з ладу або зносився завчасно, то ремонт холодильників "НОРД" на дому допоможе вирішити проблему. Такі послуги нашого сервісного центру зручніше і вигідніше за ціною, ніж самостійний візит в звичайну майстерню. Щоб уникнути транспортування і заощадити на вартості обслуговування, досить скористатися можливостями СЦ «НА ДОМУ». Наш майстер зможе оперативно і якісно відремонтувати холодильник NORD, витративши на весь сервіс від 15 хвилин до 24 годин. Добу - максимальний термін, і якщо немає необхідності міняти ключові деталі агрегату, ми впораємося набагато швидше.

Сервісний центр по ремонту холодильників "НА ДОМУ"

Ми спеціалізуємося на різних брендах і видах побутової техніки. Щоб забезпечити максимальну якість обслуговування, наші майстри використовують фірмові комплектуючі - тільки нові запчастини для заміни несправних деталей. Для наших фахівців не буває занадто складних або нездійсненних завдань, і ми на 100% впевнені в результаті, тому на ремонт холодильників Норд видаємо гарантію. Терміни - від трьох місяців до одного року. Залишайте заявку на цій сторінці сайту, ми опрацюємо її і в той же день надішлемо до вас майстра.

Ремонт холодильників з гарантієюРемонт холодильників Івано-ФранківськРемонт холодильників Nord недорого