Ремонт холодильників Indesit у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Indesit в Івано-Франківську

Якщо ви помітили, що на внутрішніх стінках холодильної камери стала утворюватися полій, з'явилися сторонні шуми і зайві вібрації - відразу ж звертайтеся за допомогою до досвідчених фахівців. Кваліфіковані майстри нашого сервісного центру виконають швидкий, якісний і недорогий ремонт холодильників Indesit в Івано-Франківську на дому у замовника.

Кращі умови для наших клієнтів

Перелік типових несправностей, з якими стикаються власники холодильників Indesit, мало чим відрізняється від поломок, що трапляються з приладами інших марок. Зазвичай проблеми виникають внаслідок виходу з ладу температурного датчика, випарника, блоку управління, витоку холодоагенту, а також дрібних поломок, пов'язаних з розхитаними петлями, відламаними ручками і пошкодженим гумовим ущільнювачем. Варто пам'ятати, що навіть найнезначніші неполадки можуть спричинити більш серйозні і дорогі наслідки, якщо їх вчасно не усунути.

Але якщо ви звернетеся в нашу компанію, то ймовірність повторної поломки помітно знизиться. При цьому ми забезпечимо вам преміальний рівень сервісу і низьку ціну на ремонт холодильників або морозильників італійської компанії "Індезіт". Наші майстри мають величезний досвід роботи з даною маркою, а на складі компанії є велика кількість запасних частин, компресорів, і безліч різних видів холодоагентів. Якщо у вас стався витік фреону - ми знайдемо її і швидко усунемо. Також в холодильниках "Індезіт" можуть виходити з ладу компресори. Ми швидко знайдемо відповідну заміну за вигідною ціною і встановимо прямо на дому. При цьому модель не має значення, ми можемо полагодити вбудовуються і окремо стоячі пристрої, однокамерні і двокамерні холодильники.

Як проходить ремонт?

Для виклику майстра додому або отримання безкоштовної консультації вам буде потрібно один дзвінок по телефону або розміщення заявки на нашому сайті. Ми поговоримо з вам, дізнаємося марку холодильника, особливості поломки, уточнимо умови експлуатації, а також виберемо зручний для вас час візиту фахівця. Ми проведемо детальну діагностику, виявимо і успішно усунемо всі неполадки. Ремонт холодильників Indesit в Івано-Франківську проводиться із застосуванням сучасного діагностичного обладнання, а також високоякісних фреонів і оригінальних комплектуючих. Довірте вашу побутову техніку професіоналам своєї справи.

Ремонт холодильників на домуРемонт холодильниківвРемонт холодильників Івано-Франківськ