Ремонт холодильників Ariston у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Ariston (Івано-Франківськ)

Поломка холодильника серйозно порушити злагоджене протягом побуту будь-якої сім'ї. Якщо ви хочете якомога швидше вирішити проблему, замовляйте ремонт холодильників марки "Арістон" і устаткування інших виробників в нашому сервісному центрі, розташованому в Івано-Франківську. Компанія "На Дому" вже багато років працює в нашому місті і допомагає людям відновлювати навіть безнадійну побутову техніку.

Італійська марка Ariston відрізняється високою якістю виконання і тривалим терміном служби. Інженери компанії виробляють дійсно якісні пристрої, які оснащуються якісними компресорами, екологічно чистими холодоагентами і високими показниками енергоефективності. Саме тому техніку даного бренду обов'язково необхідно ремонтувати.

Ми виконуємо ремонт холодильників Ariston на дому, позбавляючи наших клієнтів від стомлюючої доставки важкого устаткування в майстерню. Фахівці нашого сервісного центру мають належної кваліфікації і досвідом, а також інструментами та діагностичними приладами, щоб усувати будь-які поломки на місці.

Надання послуг на будинок

Відмінною рисою нашої компанії є ремонт побутової техніки на дому у користувача. Саме тому наша майстерня називається "НА ДОМУ". Ми можемо відремонтувати холодильник або морозильну камеру Ariston без необхідності перевезення техніки в майстерню.

Замовити виїзд майстра додому ви можете через наш сайт або зателефонувавши по телефону. Під час спілкування фахівець попросить назвати модель холодильника Ariston і дізнається деталі несправності. Після цього ви зможете вибрати зручний день і час візиту фахівця. Перед тим, як починають пристрій, майстер в обов'язковому порядку виконує діагностику всіх вузлів і деталей для виявлення причини неполадки. Такий підхід дозволяє достовірно дізнатися, який елемент вийшов з ладу, що значно прискорює лагодження техніки. Саме детальна діагностика дозволяє нам знижувати кількість гарантійних випадків.

Навіть при найсерйозніших несправності ремонт холодильника "Арістон" не займе більше 24 годин. При обслуговуванні техніки застосовуються оригінальні або контрактні комплектуючі. Якщо деталей на ваш пристрій немає в Івано-Франківську, то доведеться почекати кілька днів, поки вони будуть доставлені. На всі види робіт надається гарантія від 3 до 12 місяців, гарантію на запасні частини надає завод-виготовлювач.

Ремонт холодильників Ariston недорогоЗламався холодильник AristonПолагодити холодильник Aristonn
0.3200 s
196