Ремонт холодильників Samsung у Івано-Франківську

Наші телефони:

+38(097) 472-98-73
+38(050) 470-22-03

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 93

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Samsung (Івано-Франківськ)

Наша компанія вже більше 12 років працює в Івано-Франківську і займається ремонтом різної побутової техніки. Ми можемо полагодити пральні та посудомийні машини, варильні панелі і духові шафи, мікрохвильові печі і кухонні плити, а також безліч видів холодильного обладнання. Це можуть бути однокамерні і двокамерні холодильники, моделі Side-by-Side, морозильні камери і ларі, продовольчі ларі та інше професійне обладнання.

Корейська якість

Однією з найбільш популярних марок холодильників в нашому місті є корейська компанія Samsung. Даний бренд є одним з лідерів світового ринку не тільки у виробництві побутової техніки, але і займає лідируючі позиції в рейтингах виробників смартфонів і іншої електроніки. Це дозволяє інженерам корейської марки виготовляти унікальне холодильне обладнання та оснащувати його передової електронікою і безліччю режимів роботи.

Так як холодильне обладнання входить в число найбільш важливою в господарстві техніки, в разі навіть незначних поломок варто відразу звернутися до професіоналів. Ремонт холодильників Samsung входить до переліку послуг, що надаються нашим сервісним центром в Івано-Франківську - ми гарантуємо відмінний результат, при цьому ціни на всі види робіт є доступними і вигідними для клієнтів.

Особливості марки "Самсунг"

Для виробництва холодильників "Самсунг" використовуються деталі екстра-класу, завдяки чому вони досить рідко потребують ремонту. Однак, як і будь-яка інша техніка, вони також можуть виходити з ладу. Як правило, ремонт холодильників Samsung потрібно в таких ситуаціях як:

вихід з ладу системи охолодження; поломка таймера оттайки або вентилятора; поломка випарника; несправність датчиків; витік фреону; пошкодження компресора; засмічення капілярної трубки.

Що робити при поломці

При перших же ознаках поломки варто звернутися до кваліфікованих фахівців - будь-які спроби самостійно відремонтувати холодильник Samsung можуть стати причиною ще більш серйозних поломок. Зверніться в наш сервісний центр - незалежно від складності поломки, наші фахівці проводять ремонт холодильників "Самсунг" на дому. Просто залиште заявку на виклик фахівця на нашому сайті, і майстер приїде в будь-який район Івано-Франківська або передмістя. На всі види робіт надається гарантія.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильник Івано-ФранківськПоломки холодильників Samsung