Несправності пральної машини «Indesit». Топ найпопулярніших поломок

- May 16, 2022

Пральні машини INDESIT набули популярності завдяки своїй невисокій вартості. Проте за таку початкову дешевизну доводиться потім доплачувати за ремонт, оскільки надійність марки ставиться під питання. Але багато причин несправностей можна без проблем усунути своїми руками.

Машинки Indesit, як і будь-якого іншого бренду, мають конструктивні особливості. Ці функції, з одного боку, дають багатьом моделям перевагу перед конкурентами, а з другого – викликають типові несправності, з якими доводиться стикатися споживачам.

Несправності пральної машини

Найчастіші збої, відмови та поломки

Переважна більшість автоматичних пральних машин «Індезіт» не можна назвати над надійними. Провідні сервісні центри світу та наші майстри з ремонту пральних машин і надали інформацію про велику кількість людей, чиї пристрої зазнали поломок у перші п'ять років експлуатації. Серйозні збої виникали у 78% звернень. На основі цього можна зробити висновок, що італійські машинки Indesit є маркою, яка найчастіше ламається, ніж німецьке та корейське обладнання. 

Чому це відбувається? Якими є найбільш поширені причини виходу з ладу будь-яких моделей цих машин? Які елементи здебільшого виходять з ладу?

До найпопулярніших поломок можна віднести:

1. ТЕН (елемент нагріву)

Згоряння тену – це часта проблема для всіх автоматичних пральних пристроїв. Але в машинах Indesit нагрівальний елемент складається з нержавіючої сталі без захисного покриття (як, наприклад, у техніці Samsung). Тому накип на ньому відкладається вдвічі інтенсивніше.

2. Мережевий фільтр

Теж далеко не найсильніша частина пральної машини «Індезіт». Іноді навіть можна зустріти пристрої з несправними мережевими фільтрами. У середньому такі деталі згорають у перші 3-4 роки експлуатації пристрою. Добре, що ремонт легко зробити своїми руками.

3. Підшипники

Рухливі частини пральних машин Indesit ламаються так само, як і в аналогічних моделей конкурентів, але така поломка в них все ж таки зустрічається досить часто. Заміна підшипників не проблема – проблема дістатися до них. Тому загалом їх ремонт можна вважати складним.

4. Блок керування

Це справді найслабша ланка у всіх без винятку пральних машин Індезіт, випущених до 2012 року. В останніх, більш оновлених моделях, особливо 2014-2015 років випуску, використовувалися модернізовані блоки управління, які фахівці вважають надійними. Тим не менш, вони також потребують ремонту досить часто.

5. Датчик двигуна

Ще одне слабке місце більшості пральних машин Indesit. Самі мотори відносно надійні, але часто виникають проблеми з їхньою електро системою. Точніше, найчастіше горять пускові конденсатори. Відремонтувати конденсатор неможливо – його потрібно замінити на новий.

Методи визначення несправностей

Насамперед потрібно визначити, який саме збій стався. Початкова діагностика допоможе вирішити, чи зможете ви усунути проблему самостійно, чи все ж таки доведеться витратитися на професійний ремонт у сервісному центрі з ремонту пральних машин  або кваліфікованим майстром.

Правильним кроком буде подивитися на екран вашої пральної машини-автомат. У разі неможливості виконання певного процесу, пристрій видає на дисплеї спеціальний код. Всі коди помилок роботи машинки INDESIT наведені в інструкції з експлуатації, яку виробник прикладає до свого виробу. Крім цього, вона містить рекомендації щодо усунення поломок.

Перш ніж приступити до ремонту обладнання своїми руками, необхідно з'ясувати причину несправності. Самостійний пошук поломки на пральній машині має здійснюватися за чітким планом. Тільки в цьому випадку можна більш-менш розраховувати на успіх.


Комментарии (0)


Додати коментар
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


Зміст: